15 June, 2024

Faizsiz konut ve araç teslimatlarında 30 yılın rekoru kırıldı

Araç ve ev sahibi olduğunuzda kendinizi güvende hissedeceğiniz su götürmez bir gerçektir. Değil mi? Araç ve konut sahibi olduğunuzda kira gideri gibi birçok mali yükten de kurtularak tasarruf edebilirsiniz. Ev ve araba sahibi olmak için geç kalmadınız. Sizde faizsiz konut yâda araç sahibi olabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Ülkemizde araç ve konut pazarında en önemli pazar payına sahip faizsiz şirket hangisidir?  Eminevim’in uyguladığı faizsiz ödeme sistemi Haziran 2020 içinde son 30 yılın rekorunu kırdı. Bir ay içinde 2 bin 510 kişiyi ev ve araç sahibi yapan şirketin gelecek hedefleri oldukça büyük.

Türkiye’de 1991 yılından beri hizmet veren faizsiz ödeme sistemi 165 bin kişiyi ev ve araç sahibi yaptı. Bu şirketlerin şüphesiz ilk kurucularından olan Eminevim pandeminin hafiflediği ve normalleşmenin başladığı bu günlerde son 30 yılın rekor satışlarına imza attı.   Bir ay için 2.510 kişiyi araç ve ev sahibi yaptı. Geçtiğimiz Haziran 2019 tarihi baz alındığında teslimat oranlarının yüzde 65 artmış olduğu görüldü.

Ekonomik açıdan ülke ekonomisine destek veren sistemde 300 milyon türk lirasını aşan bir katkı sağlandığı görüldü. Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Üstün ulaşılan aylık teslimat kapasitesinin sistemin başarısını ortaya koyan bir gösterge olduğunun altını çizdi. Yılın ikinci yarısından itibaren teslimat ile ilgili artışın iki binin üzerine çıkaracağını dile getirdi.

Faizsiz El Birliği Sistemi’nin Konut ve Ara Pazardaki Payı Artıyor

30 yılı aşkın süredir hizmet veren faizsiz konut şirketleri peşinatsız ve kira öder gibi ev sahibi yapan bir mantıkta çalışıyor. Konut ve araç teslimatı ile ilgili artan rakamlar ekonomik açıdan yüz güldürdü. Eminevim normalleşme sürecinde Haziran ayında tarihlerindeki en yüksek teslimatı gerçekleştirdi. %18 artan büyüme 12 bine yakın kişinin ev ve araç sahibi olmasına olanak sağladı.

Pandemi Döneminde Araç Satışı Arttı

Konut ve araç yatırımları konusunda faizsiz sisteme başvuranların sayısı yılın başından bu yana sürekli arttı. Elbirliği Sistemi olarak adlandırılan faizsiz sistemde Haziran ayında teslimatların çok yoğun olduğu gözlemlendi.

Pandemide kişiler yatırım olarak genellikle sağlıklarını da göz önüne alarak araç satın almasını tercih etti. Bu şekilde toplu taşıma kullanmadan kendi alanında sağlığını kontrol eltinde tutabildi.

Ülkemizde araç ve konut pazarında önemli bir paya sahip olan Eminevim 30 yılın en iyi satışlarını yaparak rekor kırdı. Faizsiz sisteminde 2 bin 510 kişiyi ev ve araç sahibi yaptı.

Pandemi araç ve konut satışları konusunda fırsat oldu. Özellikle bu dönemde çok fazla araca yatırım yapıldı.

Eminevim ile araç alma avantajlarını değerlendirerek peşinatsız araç sahibi olan kişiler eminiz konut satın almalarında yine Eminevim avantajlarını değerlendireceklerdir.  Toplu taşıma kullanmak istemeyen kişilerin değerlendirdiği avantaj Haziran ayı satışlarını oldukça yoğun şekilde etkiledi.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × four =