18 July, 2024

GYODER, Gayrimenkul Sektörünü Erzurum’da Topluyor!

GYODER, Gayrimenkul Sektörünü Erzurum’da Topluyor! Her yıl GYODER tarafından düzenlenen ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde bu yıl Erzurum’da yatırım fırsatlarını ele alacak.

birevim faizsiz ev

Yaptığı çalışma ve etkinliklerle Türkiye’nin Gayrimenkul Platformu  olan GYODER sektör temsilcilerini bir ara getirmeye devam ediyor. GYODER bu yılda gelişen kentlerin yatırım fırsatlarını sektör temsilcileri ile buluşturmak amacıyla, ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nin 8‘incisi, 3-4 Ekim 2017 tarihinde Erzurum’da yapacak.

Yüzyıllardır Anadolu’nun en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Erzurum, ev sahipliği yapacağı etkinlik kapsamında, gayrimenkul alanında  sahip olduğu potansiyeli de ortaya koyma fırsatı bulacak.

GYODER Gelişen Kentler Zirvesi, 3-4 Ekim 2017’de!

GYODER Başkanı Dr. Feyzullah Yetgin, GYODER’in Türkiye’yi kapsayan bir strateji ile Anadolu şehirlerini kucaklamayı hedeflediğini  ve bu yönde çalışmalar yaptığını söyledi.

Yetgin,“‘GYODER olarak, bu yıl 8’incisini düzenleyeceğimiz ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ni, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin işbirliği ile Erzurum’da gerçekleştiriyoruz. ‘Gelişen Kentler Zirvesi’nde, gayrimenkul sektörü temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar ve uzmanlarla bir araya geliyoruz.”dedi.

GYODER’in ‘Gelişen Kentler Zirvesi; Erzurum ve çevre illerin Belediye Başkanları, kamu yöneticileri, gayrimenkul sektörünün ulusal ve yerel temsilcileri, iş dünyası, akademisyen ve , profesyonelleri buluşturacak. ‘Gelişen Kentler Zirvesi’, 3-4 Ekim 2017 tarihinde Erzurum’da gerçekleşecek.

birevim
Paylaş