18 May, 2024

Hatay’ da Senetle Araba Nasıl Alınır?

Hatay medeniyetler şehri olarak geçer, neresinden başlayıp anlatalım ki! Gezmek için en ideal tarihi noktalardan ancak özellikle yaşayanlar için birebir rengi ile inanılmaz derece de güzel bir şehirdir.  Peki, transfer işlemleri için bir arabaya ihtiyacınız varsa ne yapmalısınız? Tabi cevap açık araba fiyatlarını araştırmaya başlamak özellikle pandemi ile birlikte elinizde hiç peşinat kalmadı mı?  Endişelenmeyin lütfen, Hatay’da senetle araba almak mümkün!

birevim faizsiz ev

Senetle araba almaya karar verdiyseniz; faiz yükü altına girmeden kısa sürede bu hayalinize kavuşabilirsiniz.  Araba sahibi olmanın birçok avantajı var.

  • İstediğiniz zaman aracı satmak için daha fazla esnekliğe sahipsiniz.
  • Arabayı zevkinize göre değiştirebilirsiniz.
  • Kiralamaya nazaran, çok fazla araç kullanırsanız kilometre cezası yoktur.
  • Kiralamaya göre bir araç sahibi olmak, uzun vadede araba giderleri açısından daha düşük olacaktır.

Hatay’da senetle araba alma avantajını faizsiz finansman şirketleri 0 faiz ile sağlıyor.  Size düşen aracı seçmek ve aylık ödeyebileceğiniz tutarı belirlemektir.

Bazı otomobillerin fiyatları uygun iken sahip olmaya gelince fiyat değişebilir.. ki otomobil yaklaşık aynı fiyata sahip olsa bile, bir kişi daha hızlı amortismana tabi tutulabilir veya sigorta ve bakım için daha pahalıya mal olabilir. Araç ile ilgili hesaplamanızı doğru yapın.  Aşağıda faizsiz senetle araba almanın yanı sıra kazanacağınız avantajlara yer vereceğiz.

Hatay’da Senetle Araba Satan Firma

30 yıldır senet yâda taksitle araba alma sisteminde binlerce kişi araba sahibi oldu. Faiz oranlarının tüm dünyada düşüşü herkesin malumu değil mi? Hareketlenen  konut ve araba  piyasasında  peşinat ödemeden küçük taksitler ile araba sahibi olmak mümkün! .

Senetle araba almanın avantajlarından biride borcun tamamını faizsiz şekilde kapatabilirsiniz. Ara ödemesiz senetle araba sahibi olmanın da kapılarını açan sistem de küçük taksitlerle araba almak çok kolay! İkinci el yâda sıfır bir araç tercih edebilirsiniz.

Hatay senetle araba başvuru noktası

Hatay’da iki ofis bulunuyor bu ofisleri direk fiziki olarak ziyaret edebileceğiniz gibi sadece telefon ile de bilgi alabilirsiniz.  Hatay gibi büyük bir şehir’de iki şube ile talepleri karşılayan Birarabam her yıl yatırım potansiyelini artırarak kampanyalar ile tüketicinin avantajlarına avantaj katmaya devam ediyor.  Aşağıda irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Birarabam Hatay / Antakya Şube İletişim Telefonu; 0326 225 04 46

Birarabam Hatay / Antakya Şube İletişim Adresi : Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No:23/C Antakya /Hatay

Birarabam İskenderun Şube İletişim Telefonu; 0212 622 14 53

Birarabam İskenderun Şube İletişim Adresi : Savaş Mah. Şehit Pamir Cad. No:11/A İskenderun / Hatay

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

8 + 16 =