18 July, 2024

MESA GÖKADA Projesi Ön Talepte!

İstanbul’un önemli ilçelerinden Maltepe lokasyonunda yer alan Mesa GÖKADA projesi, ön talep toplamaya başladı. Harika  Adalar Manzarası ve  orman havasına sahip olan  MESA GÖKADA konut projesi, ön talepte bulunan bulunanlar için konut seçimi ve lansman fırsatlarından yararlanma fırsatı sunuyor.

birevim faizsiz ev

Hayata geçirdiği bütün projelerinde insan ve yaşam kalitesine büyük önem veren MESA, yatırımcılara konut dışında ayrıcalıklı ve keyifli yaşam alanları sunuyor. İnşa edilecek yeni projede de bu hassasiyetlere önem veriliyor. İnşa edildiği bölgenin çehresini değiştirme iddiasında olan Mesa GÖKADA projesinin lansmanı öncesi ön talep satışları yoğun şekilde devam ediyor.

GÖKADA Projesi  Maltepe’de Yükseliyor!

Oldukça merkezi bir lokasyonda konumlanan proje, Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın mesafede yer alıyor. Ön talep sürecinde olan projeden konut yapmak isteyen yatırımcılar, konut seçiminden, lansman avantajlarına kadar bir çok  avantaja sahip olacak.

GÖKADA projesi, Mesa’nın Maltepe bölgesinde yer alan ilk projesi  olma özelliğine sahip. Proje, Maltepe, Büyükbakkalköy’ün yaşam kalitesini daha da yukarı taşıma amacında. MESA GÖKADA projesinde yer alan konutler; 3 ayrı blokta ve  1+1’den 4+1’e kadar çeşitli tip ve büyüklükte inşa ediliyor. Proje, toplam 273 konut, ticari alanl ve zengin sosyal donatılardan oluşuyor.

Ulaşım avantajına da  sahip olan proje, Anadolu Yakası’nda E-5 ve TEM’e kolay erişim olanağına sahip. MESA GÖKADA projesi, konum avantajı sayesinde Aydos ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakın, adalar ve doğa manzarasına hakim keyifli bir yaşam sunuyor.

birevim
Paylaş