18 May, 2024

Mina Towers Ev Alana Tatil Hediye Ediyor!

Mina Towers, Ev Alana Tatil Hediye Ediyor! Mina Towers projesinden konut alan yatırımcılar, tatil kazanıyor. Başaran Yatırım Holding’in  tarafından Fikirtepe’de inşa edilen Mina Towers projesi, yatırımcısına ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. Yaşamı daha keyifli hale getirecek olan proje, her yatırımcıya  tatil  olanağı veriyor.

birevim faizsiz ev

Towers projesi, ayrıcalıklı konumu, mimarisi ve sosyal donatıları ile bulunduğu lokasyonda  büyük ilgi görüyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri; 55 m2 ile 300 m2 aralığında değişiyor. Bin 500 konut ve 95 ticari alandan meydana gelen Mina Tower projesinde, daire tipleri ise,1+0 ile 5,5 +1 arasında ve daire seçenekleri 20 tipten oluşuyor.

MİNA TOWERS’TA  FARKIYLA TATİL OLANAĞI!

Fikirtepe’nin Mandıra Caddesi’nde yükselen proje, 20 tip daire alternatifinden meydana geliyor.İstanbul’un Adalar ve tarihi yarımada manzarasına hakim Mina Tower konut projesinde;  çatı havuzu, 20 m2’lik bir balkon olanağı ile  dairenizden asansör kullanarak ulaşabileceğiniz çarşı konsepti mevcut.

30 Eylül’e kadar devam edecek kampanyada, konut  satın alanları her yatırımcıya; Ramada Resort Bodrum veya Ramada Plaza Trabzon seçeneğinden birinde  4 gün 3 gece keyifli bir tatil fırsatı sunuluyor.

Projede, %10 peşin indirimi ve “0” faizli vadelendirme fırsatının yanı sıra; kişiye özel esnek ödeme seçenekleri mevcut. Yatırımcılar projeden hem diledikleri evi cazip koşullarla edinme, hem de 1 yıl boyunca diledikleri otelde tatil yapma şansı yakalıyorlar.

birevim
Paylaş