18 July, 2024

Nivo Hayat’la, Yaşam Daha Keyifli!

Sektörde haklı bir başarıya sahip olan Cathay Group, hayata geçirdiği projelerle İstanbul’a değer katmaya devam ediyor. Zarif mimarisi ve ferah kullanımı kadar sahip olduğu sosyal donatılarının zenginliğiyle de fark yaratan Cathay Group, yatırımcısına yeni bir yaşam alanı sunuyor. Cathay Group, hayata geçireceği Nivo Hayat oluşumu ile bütün Nivo projeleri yatırımcılarının taleplerini  kısa sürede çözerek, hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

birevim faizsiz ev

Cathay Group, yatırımcılarına kiralama, satış gibi ticari faaliyetlerinin yanı sıra, sosyal hizmetlerinin yönetimi konusunda a hızlı eksiksiz hizmet vermeyi  hedefliyor. Kurum, hayata geçirdiği projeleri Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy ile  kalitesini ortaya koydu. Kurum ayrıca, yatırımcı taleplerini değerlendireceği, Nivo Hayat sayesinde yatırımcı memnuniyetini de üstlere taşımak istiyor. Nivo Hayat, yatırımcılara kiralama ve yatırım gibi ticari konularda destek vermenin yanı sıra Nivo sakinlerine de sosyal alanlardan kesintisiz yararlanarak, tüm konsiyerj hizmetlerinden yararlanma fırsatı sunacak.

Nivo Hayat, 5 Yıldızlı Hizmet Kalitesi!

Böylece, Nivo Hayat uygulaması sayesinde, Nivo Residance dairelerde 7-24 kesintisiz otel konforunda hizmet sağlanarak, yatırımcıya yönelik 5 yıldızlı sosyal alanlar tasarlanması planlanıyor. Nivo projelerinin, sosyal alanları dahi genelinden 5 yıldızlı hizmet vermeyi amaçlayan firma, Nivo İstanbul projesinde ortak alan karmasına özel temalar yapacak. Nivo sakinlerinin yararlanacağı zengin donatılar arasında; fitness, SPA, sauna, buhar odası ve yüzme havuzu gibi ayrıcalıklar yer alacak.

Bununla birlikte standardın dışında tematik alanlar oluşturup Nivo İstanbul projesinde,  yer alan toplam 6 blokun ayrı ayrı alanlarında yer alacak; sinema, toplantı, hobi, müzik, resim ve  yemek  gibi birçok farklı kategorinde odalar yer alacak. Kendine yeni ve rekli bir yaşam alanı oluşturmak isteyenler Nivo projelerini mutlaka görmeli. Kısacası Nivo Hayat oluşumu; Nivo sakinlerinin hayatını kolaylaştırmakla kalmayıp daha da renkli hale getirecek.

birevim
Paylaş