15 June, 2024

Mutfağınıza şıklık katın

Günümüzde mutfaklar sadece yemek yapılan yer olmaktan çıkarak yaşam alanımızın bir parçası olmaya başladı. Dolayısıyla mutfak dekorasyonu daha fazla önem kazandı. Siz de radikal değişiklikler yaparak mutfağınızda siyah beyaz tonların hakim olmasını istiyorsanız yazımızı okumanızda fayda var…

birevim faizsiz ev

1) Mutfağınızdaki beyaz duvarları siyah mobilyalar ile dekore edebilirsiniz. Tabanda beyaz seramik tercih ederek siyah beyaz çizgili bir kilim ile mutfağınıza şıklık katabilirsiniz.

2) Mutfakta siyah duvarlar kulağa pek hoş gelmeyebilir. Ancak siyah duvarları beyaz mobilyalar ile dekore edebilirsiniz. Böylece duvarları bir yazı tahtası gibi kullanarak değişik bir görüntü sağlayabilirsiniz.

3) Mutfak zemininizde siyah kullanarak duvar ve mobilya renklerinizi istediğiniz şekilde seçebilirsiniz. Böylece duvarları beyaz renk seçerek mutfağınızın karanlık olmasının önüne geçebilirsiniz.

4) Eğer mutfak mobilyalarınız beyaz ise mobilyaları değiştirmeden siyah beyaz mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Zeminde yapacağınız ufak değişikliklerle bu farklılığı yakalayabilirsiniz.

5) Siyah beyaz karma mobilyalar tercih ederek karma dekorasyon oluşturabilirsiniz. Siyah bir mutfak adası kullanarak diğer dolapları beyaz tercih edebilirsiniz.

birevim
Paylaş