18 July, 2024

Peşinatsız, Faizsiz Ev Alma Yöntemi

Günümüzde inşaat sektörünün hızlı bir şekilde yükselmesi şüphesiz ki ev ihtiyacı olan insanları harekete geçirmekte. Etrafımızda nereye baksak mutlaka yükselen bir inşaat görürüz.

birevim faizsiz ev

Yıllarca hayalini düşleyip ama bir türlü adım atacak cesareti bulamadığımız ev neden o inşaatların birinde olmasın? Doğru yöntemi bulduğumuzda o cesareti göstermek çok da zor olmasa gerek. Kiracılık yapan insanların ortak sorunudur para biriktirememek. Zaman zaman kirayı ödemekte bile zorlanırız. Hal böyle olunca peşinatsız ev sahibi olmanın yollarını ya da faizsiz ev kredisi veren bankaları araştırırız. Bazı firmaların yapmış olduğu uygulama ile hiç peşinat ve faiz ödemeden ev sahibi olmanız artık mümkün.

Peşinatsız, Faizsiz Ev Alma Yöntemi

Peşinatsız, Faizsiz Ev Alma Yöntemi

Bu sistem sayesinde faizsiz kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bu sisteme dahil olduğunuzda sizin gibi ev sahibi olmayı bekleyen kişilerle ortak bir çalışma başlatmış olacaksınız. Bu yöntemin en cazip tarafı aylık ödeyeceğiniz tutarı kendiniz belirliyorsunuz. Ödeme gücünüze, gelir-gider dengenize bakarak aylık bir miktar belirleyebilirsiniz. Aylık belirlediğiniz miktar ile bir gruba dahil olursunuz ve çekilecek olan kurayla hangi ay ev sahibi olacağınızı öğrenirsiniz. Örneğin 72 kişilik bir gruba dahil olduğunuzda tüm kişilerin o ay için ödediği miktarlarla kurada çekilen kişiye o ay ev alınır. Böylece peşinatsız ev sahibi olmanın kapıları sizin için de aralanmış olur.

Bu sistem sayesinde binlerce kişinin peşinatsız ev hayali gerçeğe dönüşüyor.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

twelve + 10 =