21 May, 2024

QNB Finansbank Çalışma Saatleri 2021

QNB Finansbank 26 Ekim 1987’de yılında Hüsnü Özyeğin tarafından kurulan bir bankadır. Günümüzde ise bu banka Katar Merkez Bankası yönetiminde hizmet vermeye devam ederek mevduat bankası olmuştur. Açılımında Qatar National Bank QNB adını alarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Değişimleri, satılmaları yaşayan bu bankanın çalışma düzeneği merak edilen konulardan birisidir. Bu konuyla alakalı QNB Finansbank çalışma saatleri en çok araştırılan sorulardan birisidir. Bankaya hangi saat aralığında gitmemizin planlarını bu saat dilimlerine göre seçilmesi ve düzenlenmesi gerçekleştirilir.

birevim faizsiz ev

QNB Finansbank Çalışma Saatleri Nedir?

Hafta içi çalışmasının hizmetini sunan banka 09.00’da açılarak müşterilerine hizmetini sunmaya başlar. QNB Finansbank kapanış saati ise 17.00 olarak bilinir. Hafta içi gün içerisinde bu saatlerin aralığında sıkıntısız işleriniz hallolmuş olunur.

Korona Virüs Tedbirlerinde QNB Finansbank Çalışma Saatleri Nedir?

QNB Finansbank’ın çalışma saati normal düzenek içerisinde 09.00-17.00 arasında faaliyet gösteriyordu. Sonra ise bu sürecin içerisine giren covid-19 virüsü tehlikesinden kaynaklı olarak çalışma saati 12:00 ile17:00 olarak değiştirilmesi meydana geldi. Ancak salgınla mücadele dönemi kapsamında yapılan normalleşme çabaları banka saatlerini de ilk normal saatine döndürdü. Bu sürece giriş yapılmış olsa da QNB Finansbank şubelerinin içerisine sadece işlem olan müşteriyi içeriye alarak sosyal mesafe kurallının uyulmasına ve kalabalıkların önüne geçmeyi sağlamaya çalışıyor.

QNB Finansbank Öğle Saati Açık mı?

Her bankanın yaptığı gibi QNB Finansbank’ta öğle arası tatil uygulamasını yapıyor. 12.30’da girilen öğle arası 13.30’da son bulur. QNB Finansbank açılış saati 09.00’dan 12.30’a kadar öğleden önce hizmetini sunar. Sonrasında 13.30’dan sonra olan sürece ise öğleden sonra olarak adlandırılır.

QNB Finansbank Hafta Sonu Açık mı?

QNB Finansbank banka şubeleri cumartesi ve pazar günleri hizmet sunmazlar. Ancak ATM, internet şubesi ve telefon bankacılığı ile hizmet sunumu hafta sonu içerisinde geçerli olur.

QNB Finansbank Resmi Tatil Günleri Açık mı?

QNB Finansbank çalışma düzeni hafta içine göre düzenlenmiştir. Bu durum içerisinde resmi tatiller, dini bayramlarda bank açık olmaz.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Nazlı Ünal Reply

    QNB Finansbank enpara sistemiyle çok başarılı olmaya başladı, bende enparayla birlikte tanıştım finansbank ile 🙂

  2. Burak Güler Reply

    Finansbank QNB bünyesine katıldıktan sonra daha fazla gelişmeler göstermeye başladı gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

5 × three =