16 June, 2024

Şekerbank Çalışma Saatleri 2021

Türkiye’de tercih edilen bankalar arasında olan Şekerbank müşterilerine daima hizmet sunmaya devam ediyor. Yılların getirdiği tecrübe ile hizmet veren ve alanında öncü olan bankalardan birisi olarak anılır. Bu özellikleri içerisinde barındırmasından kaynaklı olmasından kaynaklı olarak müşteri sayısı da çoktur. Şekerbank müşterisinin ise merak ettikleri konular arasında Şekerbank çalışma saatleri ne zaman olduğudur. Bu merak edilen konuya ek olarak hafta sonu çalışmasının olup olmadığı da araştırılan konulardan birisidir. Bu araştırmalar neticesinde normalleşme dönemi içerisinde Şekerbank çalışma saatlerinin de normal sürece girdiği bilinmelidir.

birevim faizsiz ev

Şekerbank Açılış Saati Ne Zaman?

Türkiye’de tüm bankalar aynı saatler arasında çalışma gösteriyor. Türkiye’nin değerli bankalarından biri olan Şekerbank bankası açılış saati de 09.00’dur. Sadece hafta içi bu saatlerde bankanın açılışı yapılır.

Şekerbank Kaça Kadar Hizmet Sunuyor?

Hafta içi sabah saat 09.00’da açılan Şekerbank 17.00’a kadar banka işlemlerini gerçekleştiriyor. Şekerbank bankası kapanış saati 17.00 olduğu için bu süreden sonra çalışanların müşterilere ekstradan bir hizmetin gerçekleşmesi olmaz. Bu süre içerisinde gün boyunca çalışma saatleri iyi takip edilir.

Şekerbank Öğle Arası Saat Kaçta?

Şekerbank şubeleri öğle arası tatili saati, 12.30 ile 13.30 arasında yapılır. Sabah ki bölüme öğleden önce isimlendirilmesi yapılırken 13.30’dan sonra olan hizmete de öğleden sonra işlemleri diye isimlendirilir.

Korona Virüs Önlemlerinde Şekerbank Çalışması

2020 yılı içerisinde pandemi ilan edilmesinden dolayı korona virüse karşı alınan önlemler çalışma saatlerine de etkisi olup olmadığı merak ediliyor. Bu süreç içerisinde bir daha değişimin yaşanıp yaşanmadığı ve işlemlerin nasıl yaptırıldığı merak konusu olarak gün yüzüne çıkar. Tüm dünyayı saran korona virüsten kaynaklı olarak bankacılık faaliyetlerinde Şekerbank bankası çalışma saati içerisinde virüsün yayılmasını önleyecek kurallara uyulması gerekçesiyle bankacılık hizmetini sunar. Bunun için hijyen kurallarına dikkat ederek çalışmalar yapılır. Müşteriler ise şubelere teker teker alınır. Bu alınma sayesinde sosyal mesafe kuralları dikkat edilir. Zorunlu olmadıkça banka şubelerinden değil online bankacılıktan hizmetin alınmasının yolları müşterilere aktarılması yapılır.

birevim
Paylaş

5 Comments

  1. Nurbanu Şahin Reply

    Şekerbank bankası kimsenin kredi vermediği dönemde kredimi onaylamıştı o zamandan beri en çok şekerbankı kullanıyorum işlemlerimde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

six − one =