18 May, 2024

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’nin hem en eski hem de en büyük bankalarından birisi olan Ziraat Bankası müşterilerine yardımcı olmak için şubelerinin yanında müşteri hizmetleri numarasıyla hizmet vermeye çalışıyor. Tabi bir banka müşteri hizmetlerine bağlanmak belirli bir zaman alması nedeniyle dikkat çekiyor. 444 00 00 numarayı arayarak müşteri hizmetlerine bağlanma şansınızı kullanabilirsiniz.

birevim faizsiz ev

Telefon bankacılığının giderek artan talebe karşılık vermesi nedeniyle bu kullanıma olan talep giderek artıyor. Tabi öncelikle hangi hattı kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri servisini hızlı bir şekilde kullanmak ve doğru insanla konuşabilmek için arama sırasında iyi bir şekilde dinlemeli ve doğru tuşlara basmalısınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat bankası müşteri hizmetleri servisini kullanmak için farklı numaraları arayabilirsiniz. Bu sayede bankacılık işlemlerinizi de yapmanız çok kolay olacaktır. 0 850 220 00 00 numarasını arayarak doğru işlemi başlatmanız mümkündür. Bu numarayı aradıktan sonra size aşağıda ki şekilde işlemler sıralanacaktır.

  • 1 – Kayıp ve çalıntı kart bildiriminde bulunmak için,
  • 2 – Kart işlemlerini gerçekleştirmek için,
  • 3 – Bankacılık işlemleri için,
  • 4 – Şifre değiştirme ve yeni şifre almak için,
  • 5 – İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık işlemleri için,
  • 6 – OGS ve HGS işlemleri için

Bu sıralamaya ve son olarak diğer işlemler için bir tuşa basmanızı sizlere söyleyecektir. Tabi bunların yanında direkt olarak müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşmak istiyorsanız hangi tuşlamaları yapmanız gerektiğinizden emin olmanız gerekiyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ziraat bankası müşteri temsilcisine tüm tuşlara basmadan direk olarak bağlanmak istiyorsanız öncelikle doğru şekilde basmanız gerekiyor. Tabi bunun için ilk olarak “0850 220 00 00” numarasını aramanız gerekiyor. Daha sonra diğer adımları atmanız gerekecektir.

  • İlk olarak sizden TC kimlik numaranızı tuşlamanızı isteyecektir.
  • Daha sonra size sayılacak numaraları beklemeden “1” tuşuna basmanız gerekiyor.
  • Sonrasında karşınıza çıkacak olan menüde “7” tuşuna basmalı ve daha sonrasında “0” tuşuna basmayı unutmayın.

Bu şekilde sıralamayı eksiksiz bir şekilde yaptığınız zaman Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine rahatça çok beklemeden bağlanmanız mümkün olacaktır. Tabi eğer bir yoğunluk varsa yine de biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Ziraat Bankası POS Destek Numarası

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numaraları farklı hizmetlere göre değişebiliyor. POS hizmetinden yararlanmak istiyorsanız yukarıda söylediğimiz numarayı değil aşağıda ki numarayı aramanız gerekiyor.

0850 202 35 00 numarası POS sorunlarına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Burada çok fazla yoğunluk olmadığından dolayı kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkün olacaktır. Çünkü bu numarayla sadece ticari müşterilerine hizmet verilmesi amaçlanmaktadır. POS cihazınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bu numarayı aramanız sizden istenecektir. Diğer bankacılık işlemleri için diğer numaraları aramanızda fayda var.

birevim
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code

14 − 11 =